ZIMOWY PSTRĄG FENIXA 2016

Zimowy Pstrąg Fenixa – Prawiedniki 07.02.2016 r.

Po raz drugi w gronie przyjaciół spotkaliśmy się zimą na lubelskich wodach górskich, aby wspólnie łowić pstrągi oraz wymienić się doświadczeniami. Spotkanie połączyliśmy z małą rywalizacją – łowca najdłuższego pstrąga otrzymał puchar ufundowany przez KSM Fenix.

Pogoda tego dnia dopisała, było ciepło i słonecznie, a ryby dostosowały się do aury i chętnie reagowały na nasze przynęty. Łowiliśmy gównie na Bystrzycy, choć kilku kolegów zahaczyło o Kosarzewkę i Krężniczankę. Z 15 osób biorących udział w rywalizacji tylko dwie nie złowiło wymiarowego pstrąga, przeważały ryby w okolicach 40 cm oraz było kilka ryb w przedziale 45-50 cm. Puchar w tym roku „zgarnął” Piotr Gołąb, a jego pstrąg mierzył równe 50 cm. To, że wygrał Piotrek nie było żadną niespodzianką, bo kto go zna ten wie, że nasze wody górskie zna jak własną kieszeń a umiejętności ma nieprzeciętne.

 

Po wspólnych połowach spotkaliśmy się przy ognisku aby podczas wymiany doświadczeń wspólnie zjeść pieczoną kiełbaskę oraz kociołek przyrządzony przez kolegę Maksa – Maks wielkie dzięki.

Za roku mam nadzieję, że znowu się spotkamy.

Tomasz Matyjasek

 

Kilka fotek ze spotkania:

 

comments

Forum

licznik

Odsłon artykułów:
282174

Obecnie na stronie

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.